Вхід  

   

   

E-mail (для зареєстрованих)  

email

   

Корпоративна пошта  

   

Публікації  

   

Хто на сайті  

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

У таблиці рейтингу за липень 2012 року надано наступні параметри по яким проводиться оцінка.

webometrics 07_2012

PRESENCE (Присутність) (Вага 20%). В основному це індексація університетських Web-доменів у Google. Наш університет займає 327 місце у світі.

IMPACT (Вплив) (Вага 50%). Якість змісту оцінюється через «віртуальний референдум", Підраховуються всі зовнішні вхідні посилання, що отримують Web-домени університету. Місце нашого університету у світі 1725.

OPENNESS (Відкритість) (вага 15%). Глобальні зусилля по створенню цінних файлів (PDF, DOC, DOCX, PPT), опублікованих та індексованих у академічній пошуковій системі Google Scholar. Місце нашого університету  у світі 1243.

EXCELLENCE (Висока якість) (вага 15%). Наукові статті опубліковані в журналах, що входять у SCOPUS і входять до складу 10% найбільш цитованих у своїх наукових галузях. Місце нашого університету  у світі 5228.

В загальному рейтинг нашого університету становить 1710 місце у світі та 6 місце по Україні, що на 37 позицій краще в порівнянні з січнем місяцем цього року (у січні рейтинг нашого університету становив 1747).

   
© Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ