Вхід  

   

   

E-mail (для зареєстрованих)  

email

   

Корпоративна пошта  

   

Публікації  

   

Хто на сайті  

На сайті 234 гостя та 0 користувачів

   

Новини з npu.edu.ua

 1.    Сьогодні, 28 липня 2022 року, ми вперше відзначаємо свято нашої державності, яке своїм корінням сягає часів Київської Русі.

     Україна – вільна, суверенна, незалежна держава, а українці – незламний духом, щирий серцем та хоробрий народ. Ми щодня, щохвилини доводимо це, виборюючи перемогу у російського агресора. Тільки перемога і єдність всього українського народу є запорукою збереження нашої державності.

     Віримо в нашу перемогу, віримо у наших захисників-Героїв!

  Пресслужба університету

 2. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-ІХ, Кодексу законів про працю України,

  НАКАЗУЮ:

 3.   Наші Герої невтомно борються з ворогом, який посягнув на українські землі, на нашу свободу і незалежність, та, на жаль, маємо втрати…

 4.    В Держкомтелерадіо України триває прийом публіцистичних творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики до 10 серпня 2022 року.

    З положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

  Пресслужба університету

 5. У липні 2022 року поспішаємо привітати наших студентів-випускників, які завершили навчання й отримали свій омріяний диплом. Урочистості з цієї нагоди відбувалися як офлайн у блакитній залі чи конференц-залі, так і онлайн. Єдиний меседж, що об’єднував кожен захід, – вдячність нашим захисникам, нашим Героям, які оберігають нас, виборюючи для нас життя і свободу, наближаючи перемогу України.

   
© Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова