E-mail (для зареєстрованих)

Хто на сайті

На сайті 184 гостя та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1.    Сьогодні, 6 грудня 2022 року, в Україні відзначають свято тих, завдяки кому ми маємо можливість жити у рідній країні і спілкуватися рідної українською мовою, зберігати українські традиції, навчати дітей, прищеплюючи їм питомі цінності українського народу. Все це можливо завдяки нашим Збройним силам України.

Доземний уклін вам за ваші мужність, витримку, стійкість, майстерність, за те, що виборюєте право незалежності і свободи нашої Батьківщини. Ви опора і захист, сила і гордість України! Саме завдяки вам ми маємо можливість жити у вільній країні.

2. Втрачений час, який ти не використав на навчання.

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним.

Добрий розум робить легким будь-який спосіб життя.

Афоризми відомі, мабуть, усім. Цьому вчив нас Григорій Сковорода, 300 років від дня народження якого сьогодні, 3 грудня 2022 року, відзначають в Україні.

3.    24 листопада 2022 року в університеті пройшло засідання Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова, на порядку денному якого було розглянуто питання про розвиток студентського самоврядування в навчальних підрозділах університету (доповідали проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров та голова Студентського парламенту Катерина Бульчик) та системи забезпечення академічної доброчесності в університеті (доповідали проректор з наукової роботи Григорій Торбін, начальник відділу з питань інтелектуальної власностіОлена Ємельянова).

4.    Відповідно до наказу ректора Університету від 26.08.2022 року №192 «Про початок 2022–2023 навчального року», розпорядження від 14.11.2022 року № 30, з метою гарантування безпечних умов навчання та праці

НАКАЗУЮ:

5.    Ракетні обстріли по житлових будинках та критичній інфраструктурі з метою залишити Україну в темноті та холоді, зламати українську міць та рішучість продовжуються, хоч і не мають успіху в російського агресора. Український народ сильний у своїй єдності та наданні допомоги один одному. Ми не здаємося, а попри все намагаємося жити, підтримуючи моральний дух, продовжуючи традиційні щорічні заходи в університеті.